0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Real Madrid
۰
۰
Valencia CF
inprogress
۲۳:۳۰
  Italy Coppa Italia
Juventus FC
۰
۰
SS Lazio
inprogress
۲۳:۳۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Mes Kerman FC
۲
۳
Esteghlal Tehran
Finished
۱۷:۰۰
Sanat Naft
۰
۱
Havadar SC
Finished
۱۷:۰۰
Mes Rafsanjan
۰
۰
Zob Ahan
Finished
۱۵:۰۰
Paykan
۰
۰
Naft Masjed Soleyman
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey Super Lig
Adana Demirspor
۱
۱
Fenerbahce SK
Finished
۲۰:۳۰
Konyaspor
۰
۱
Istanbulspor AS
Finished
۱۷:۳۰
Kayserispor
۱
۰
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۷:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Baten
۰
۱
Al Taawon Buraidah
Finished
۱۸:۳۰
Al Shabab Riyadh
۲
۱
Dhamk
Finished
۱۸:۳۰
Abha
۲
۰
Al-Khaleej
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Gaucho 1
Internacional RS
۱
۰
Ypiranga RS
inprogress
۲۳:۰۰
Aimore
۰
۱
Sao Jose EC RS
Finished
۰۱:۳۰
Brasil de Pelotas
۰
۰
SER Caxias
Finished
۰۴:۰۰
Esportivo Bento RS
۰
۲
Gremio RS
Finished
۰۲:۳۰
  Belgium Beker van Belgie
Zulte-Waregem
۱
۱
KV Mechelen
inprogress
۲۳:۱۵
  Portugal Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
۵
۰
SC Braga
Finished
۰۰:۴۵
  Brazil Carioca 1
Botafogo RJ
۰
۰
Nova Iguacu FC
Finished
۰۱:۳۰
CR Flamengo RJ
۱
۰
Boavista SC/RJ
Finished
۰۳:۴۰
Madureira Rio Janeiro
۱
۱
Portuguesa RJ
inprogress
۲۲:۰۰
  Wales Women Premier League
Abergavenny (W)
۱
۰
Pontypridd Town (W)
inprogress
۲۳:۱۵
  World Friendly Club Matches
FC Mauerwerk
۰
۰
Klingenbach
Finished
۲۱:۳۰
BK Hacken
۲
۲
Odds Ballklubb
Finished
۱۹:۰۰
VFB Ginsheim
۰
۴
SC Viktoria Griesheim
Finished
۲۲:۰۰
FK Bodo Glimt
۳
۴
Viborg FF
Finished
۱۸:۳۰
FK Buducnost Podgorica
۱
۲
Metalac GM
Finished
۱۶:۳۰
SV Schlebusch
۰
۳
SSG Bergisch Gladbach
Finished
۲۲:۰۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۰
۰
Brentford B
inprogress
۲۲:۳۰
USV Gnas
۲
۴
Bad Gleichenberg
Finished
۲۱:۰۰
Aucas
۱
۴
LDU Quito
Finished
۰۳:۳۰
Middelfart
۴
۰
Tarup-Paarup IF
Finished
۲۰:۳۰
FC Rostov
۰
۱
FK Spartak Moscow
Finished
۲۰:۰۰
SV Wachtberg 1922
۱
۳
Fortuna Koln II
Finished
۲۲:۰۰
Ostersunds FK
۰
۲
Koge
Finished
۱۵:۳۰
FK Prva Iskra Baric
۱
۳
Karlovac
Finished
۱۳:۳۰
NS Mura
۱
۲
SC Dnipro-1
Finished
۱۷:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۲
۱
FK Kozuf Gevgelija
Finished
۱۶:۳۰
Rudar Prijedor
۰
۱
FK Rudar Plevlja
Finished
۱۷:۳۰
  Indonesia Liga 1
Dewa United FC
۱
۱
Madura FC
Finished
۱۱:۳۰
PS TIRA-Persikabo
۱
۱
Persita Tangerang
Finished
۱۱:۳۰
Persis Solo
۱
۳
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۲:۳۰
  Albania Cup
KF Tirana
۱
۰
KS Lushnja
Finished
۱۵:۳۰
KS Kastrioti Kruje
۰
۰
Dinamo Tirana
Finished
۱۵:۳۰
KS Kukesi
۵
۰
Apolonia Fier
Finished
۱۵:۳۰
KF Egnatia
۱
۱
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۵:۳۰
KF Laci
۲
۱
Tomori Berat
Finished
۱۵:۳۰
KF Partizani Tirana
۳
۰
KS Korabi
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Vitoria ES
۲
۱
Vilavelhense ES
Finished
۲۱:۳۰
Real Noroeste Capixaba FC
۰
۱
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۲:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group A
Esperance Tunis
۴
۰
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
CS Sfaxien
۰
۱
US Tataouine
Finished
۱۶:۳۰
Stade Tunisien
۰
۱
ES Sahel
Interrupted
۱۶:۳۰
ES Hammam Sousse
۲
۰
CS Chebba
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet South
Maccabi Stars Ramla
۱
۳
MS Jerusalem
Finished
۲۲:۰۰
AC Hamachtesh Givataim
۰
۱
Ironi Beit Dagan
Finished
۲۲:۰۰
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
۰
۰
Hapoel Ganey Tikva
inprogress
۲۰:۰۰
MS Hapoel Lod
۶
۲
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
Finished
۲۰:۳۰
  Bahrain King of Bahrain Cup
Manama
۲
۱
Sitra
Finished
۱۷:۰۰
Al-Hala
۲
۱
Al Hidd
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۰
۰
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۵:۳۵
  Saudi Arabia Division 1
Al-Quadisiya
۱
۲
Najran SC
Finished
۱۵:۵۵
Al Jabalain
۱
۲
Al Faisaly Harmah
Finished
۱۶:۲۵
Al Ahli Jeddah
۱
۴
Al Akhdoud
Finished
۱۹:۳۰
  India Indian Super League
Chennaiyin FC
۲
۲
Odisha
Finished
۱۷:۳۰
  Israel Ligat-Al Women
Maccabi Emek Hefer (W)
۱
۱
FC Ramat Hasharon (W)
inprogress
۲۲:۰۰
AS Tel Aviv University (W)
۰
۰
Maccabi Kishronot Hadera (W)
Finished
۲۰:۳۰
Hapoel Beer Sheva (W)
۱
۴
Hapoel Petah Tikva (W)
Finished
۲۰:۳۰
Kiryat Gat SC (W)
۲
۰
Hapoel Jerusalem (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Shorta
۱
۰
Al-Najaf
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Israel U19
۲
۰
Hungary U19
Finished
۱۳:۳۰
Cyprus U19
۲
۰
Romania U19
Finished
۱۶:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
Maynooth University FC
۰
۰
Bangor Celtic FC
inprogress
۲۳:۱۵
Glebe North FC
۰
۰
Lucan United
inprogress
۲۳:۱۵
  Scotland Reserve Cup
Queen of the South Reserves
۱
۰
Motherwell Reserves
inprogress
۲۳:۱۵
  Iceland Reykjavik Cup
Vikingur Reykjavik
۱
۲
Fram Reykjavik
inprogress
۲۲:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
AS Slimane
۱
۱
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
Rejiche
۱
۴
Olympique Beja
Finished
۱۶:۳۰
Us Ben Guerdane
۱
۱
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۰
۰
US Monastir
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CA La Paz
۱
۲
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۶:۳۵
Venados Merida FC
۰
۱
Raya2 Expansion
Finished
۰۴:۳۵
Coyotes de Tlaxcala
۳
۱
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۲:۳۰
  Togo Premier Division
AS OTR
۰
۰
Entente II
Finished
۱۸:۳۰
AS Togo Port
۰
۰
Gbohloesu
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Karela
۱
۰
Asante Kotoko
Finished
۱۸:۳۰
Accra Lions
۳
۰
Great Olympics
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Liga Bet North
Rubi Shapira
۱
۱
Ironi Bnei Kabul
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Ironi Safed
۰
۰
Hapoel Bnei Bi'ina
Finished
۲۱:۰۰
MS Shefaram
۰
۰
Maccabi Bnei Jadida
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Goiano 1
Vila Nova GO
۰
۰
Gremio Anapolis
Finished
۰۲:۰۰
Anapolis FC
۴
۰
Goiania
Finished
۰۳:۰۰
AA Aparecidense
۲
۱
Morrinhos
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Pernambucano 1
Petrolina SFC
۰
۰
Santa Cruz FC
Finished
۰۲:۳۰
Caruaru City FC
۰
۲
Salgueiro
Finished
۰۱:۳۰
Sport Club do Recife
۴
۱
Afogados da Ingazeira
Finished
۰۰:۳۰
Central SC
۲
۱
Ibis SC
Finished
۰۱:۳۰
  England Professional Development League
Coventry City U21
۱
۲
Hull City U21
Finished
۱۷:۳۰
  Gambia Division 2
Tallinding United
۱
۱
Gambia Ports Authority
Finished
۱۹:۳۰
TMT FA
۳
۰
Elite United
Finished
۱۹:۳۰
Kuteh Jumbulu
۰
۱
BST Galaxy
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Operario PR
۲
۱
Aruko Sports Brasil
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Paranaense
۵
۰
Azuriz
Finished
۰۱:۴۵
Maringa PR
۴
۲
FC Cascavel
Finished
۰۴:۰۰
  Israel Liga Alef South
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۰
۲
Shimshon Tel Aviv
Finished
۲۰:۳۰
Hapoel Bikat HaYarden
۰
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۵:۱۵
Maccabi Herzliya
۱
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۸:۳۰
  El Salvador Primera Division
CD Aguila
۲
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۰:۳۰
CD Atletico Marte
۲
۴
C.D. FAS
Finished
۰۱:۰۰
CD Luis Angel Firpo
۳
۱
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۱:۰۰
Once Deportivo de Ahuachapan
۰
۰
CD Dragon
Finished
۰۱:۰۰
Jocoro FC
۰
۳
Alianza FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Chalatenango
۲
۱
Santa Tecla FC
Finished
۰۱:۰۰
  Ghana 1. Division
Pacific Heroes FC
۳
۴
Sefwi All Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Baiano 1
Alagoinhas Atletico Clube
۰
۰
Itabuna BA
Finished
۰۱:۴۵
Barcelona Ilheus BA
۱
۲
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
  Guatemala Segunda Division
Deportivo Palencia FC
۱
۰
AFF Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
Pajapita
۳
۱
Sija
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Reserve League
Deportivo Iztapa Reserves
۱
۱
CSD Municipal Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  India I-League
Rajasthan United
۲
۳
Sudeva Delhi FC
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
CA Platense Reserves
۲
۲
CA Independiente Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Barracas Central Reserves
۰
۰
CA Sarmiento Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Colon Reserves
۱
۰
Godoy Cruz Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Real Sociedad
۳
۲
CD Honduras Progreso
Finished
۰۱:۰۰
Lobos UPNFM
۱
۰
CD Victoria
Finished
۰۲:۳۰
Vida
۰
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۵:۰۰
Motagua
۰
۱
Olancho FC
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Matogrossense
Cuiaba
۳
۰
Sport Sinop
Finished
۰۲:۳۰
Academia FC
۰
۱
CE Dom Bosco
Finished
۰۳:۳۰
Luverdense
۲
۳
Uniao Rondonopolis MT
Finished
۰۲:۳۰
CEO Varzeagrandense
۱
۱
Nova Mutum EC
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Paulista Serie A3
Capivariano SP
۲
۱
Uniao Suzano Ac Sp
Finished
۰۱:۳۰
RB Brasil SP
۱
۱
Bandeirante EC SP
Finished
۰۰:۳۰
Marilia SP
۰
۰
GO Audax SP
Finished
۰۲:۳۰
Barretos SP
۳
۱
Sao Jose SP
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Cearense 1
Fortaleza CE
۶
۱
FC Atletico Cearense
Finished
۰۳:۱۵
Caucaia
۵
۰
Guarani EC CE
Finished
۰۲:۳۰
  Saudi Arabia U19 League
Al Ahli Jeddah U19
۰
۰
Al Shabab Riyadh U19
Finished
۱۶:۴۰
Al Ittifaq Dammam U19
۱
۱
Al Taawon Buraidah U19
Finished
۱۵:۵۵
  Brazil Paulista Serie A2
Novorizontino SP
۳
۰
AA Ponte Preta
Finished
۰۱:۳۰
EC Taubaté
۰
۱
Noroeste SP
Finished
۰۲:۳۰
Comercial SP
۲
۰
EC Lemense SP
Finished
۰۲:۳۰
Oeste Itapolis
۰
۲
CA Linense
Finished
۰۱:۳۰
Portuguesa Santista SP
۳
۲
Velo Clube SP
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Potiguar 1st Division
ABC Futebol Clube
۶
۰
Globo FC
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Defensa y Justicia
۳
۲
CA Ituzaingo
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Huracan
۴
۱
Yupanqui
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico Copa Conecta
Poza Rica
۲
۱
Montaneses FC
Finished
۰۲:۳۰
Deportiva Venados FC II
۱
۳
Inter Playa del Carmen
Finished
۰۰:۳۰
Diablos Tesistan
۰
۱
Chihuahua FC 2
Finished
۰۱:۳۰
Club Calor
۱
۰
Atletico Saltillo
Finished
۰۵:۳۰
  Syria Division 2
Morek
۱
۰
Al Jihad Misrata SC
Finished
۱۴:۳۰
Khattab
۰
۱
Efrin SC
Finished
۱۴:۳۰
  Seychelles Premier League
Real Maldive FC
۰
۲
LMS United
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Piauiense
Fluminense EC PI
۲
۱
AE Altos
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Centro Sportivo Paraibano
۱
۱
Campinense Clube
Finished
۰۳:۰۰
  Nicaragua Nicaragua Cup
Deportivo Walter Ferreti
۱
۰
Real Esteli FC
Finished
۰۴:۳۰
  Qatar League 2
Al Mesaimeer SC
۰
۴
Al-Khor
Finished
۱۸:۳۰
Al Bidda SC
۰
۱
Al Kharitiyath
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Group C
AC Monopoli
۱
۰
AZ Picerno ASD
Finished
۱۷:۳۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
Audace Cerignola
Finished
۱۷:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Antigua Guatemala
۶
۱
Achuapa FC
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Mixco
۰
۱
Club Xelaju
Finished
۰۱:۳۰
CSD Comunicaciones
۱
۰
Coban Imperial
Finished
۰۴:۳۰
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۲
۱
Akritas Chlorakas
Finished
۲۰:۳۰
Anorthosis Famagusta
۴
۱
Omonia FC Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
  Indonesia Liga 3
Persimuba Musi Banyuasin
۱
۰
Arsenio Arkan FC
Finished
۱۰:۰۰
  Brazil Alagoano
CS Esportiva AL
۱
۱
Murici
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Mirassol FC
۰
۲
Palmeiras
Finished
۰۴:۰۵
  Egypt Division 2
Kema Aswan
۰
۰
Al Madina Al Monawara SC
inprogress
۱۶:۳۰
La Viena FC
۰
۰
El Minya
Finished
۱۶:۳۰
MS Tamiya Youth Center
۰
۱
Al Nasr Taaden
Finished
۱۶:۳۰
Shoban Moslemen Qena
۰
۰
Fayoum FC
inprogress
۱۶:۳۰
El Gounah
۱
۰
Aluminium Nag Hammadi
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
San Jose Interior
۳
۳
Colonia Capital
Finished
۰۴:۳۰
Lavalleja Capital
۲
۰
Canelones Interior
Finished
۰۳:۴۵
Maldonado Capital
۱
۴
Maldonado Interior
Finished
۰۴:۰۰
Canelones Capital
۳
۱
Florida Capital
Finished
۰۴:۱۵
Colonia Interior
۱
۱
San Jose Capital
Finished
۰۴:۳۰
Rio Negro Interior
۰
۳
Soriano Capital
Finished
۰۴:۴۵
Rocha Capital
۰
۰
Cerro Largo Capital
Finished
۰۴:۳۰
  Liberia First Division
Freeport
۱
۳
Cece United
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico U20 League
Atletico San Luis U20
۳
۱
Puebla U20
Finished
۱۸:۳۰
  Bangladesh Championship League
Wari Club
۲
۰
Uttara FC
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Maranhense
Sampaio Correa-MA
۵
۰
Sao Jose MA
Finished
۰۲:۴۵
Pinheiro AC
۲
۰
Moto Club
Finished
۰۰:۳۰
  Mali League Women
AS Mande (W)
۲
۰
Amazones C5 (W)
Finished
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید