0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe TT Elite Series
Szymon Twardowski
۳
۲
Damian Korczak
Finished
۰۱:۴۵
Karol Wisniewski
۲
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۱:۱۵
Damian Swierczek
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۱۵
Damian Swierczek
۰
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۰:۱۵
Felkel Grzegorz
۳
۲
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۲:۰۰
Szymon Radlo
۱
۲
Kleszcz Krzesimir
inprogress
۰۲:۴۵
Szymon Radlo
۳
۲
Damian Korczak
Finished
۰۰:۴۵
Tomasz Kotowski
۳
۱
Milosz Przybylik
Finished
۰۰:۰۰
Antoni Witkowski
۳
۱
Jakub Kosowski
Finished
۰۰:۳۰
Damian Wojdyla
۲
۳
Slawomir Dosz
Finished
۰۱:۰۰
Michal Malachowski
-
-
Adam Dosz
inprogress
۰۲:۳۰
Jakub Kwapis
۰
۰
Marcin Jadczyk
inprogress
۰۳:۰۰
Szymon Twardowski
-
-
Karol Wisniewski
بازی شروع نشده است
۰۳:۱۵
Felkel Grzegorz
-
-
Linek Adam
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
  Czech Republic Pro League
Ludek Madle
۳
۲
Lubor Sulava
Finished
۰۲:۳۰
David Vrabec
۳
۰
Tomas Andrle
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Kulhanek
۳
۱
Havel Ladislav
Finished
۰۲:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۱
۰
Petr Picek
inprogress
۰۳:۰۰
Martin Cmunt
۳
۱
David Vrabec
Finished
۰۰:۰۰
Patrik Pycha
۳
۰
Pavel Fojt
Finished
۰۰:۰۰
Adam Sivera
۳
۲
Filip Vondracek
Finished
۰۰:۰۰
Martin Biolek
۳
۱
Jiri Novotny
Finished
۰۰:۳۰
Filip Vondracek
۳
۰
Tomas Bartik
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Vrabec
۲
۳
Patrik Pycha
Finished
۰۱:۰۰
Patrik Pycha
۳
۱
Jakub Vrabec
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Svec
۰
۱
Vaclav Hruska Snr
inprogress
۰۳:۰۰
Rostislav Niezgoda
۰
۳
Martin Biolek
Finished
۰۰:۰۰
Pavel Fojt
۳
۰
Milan Fisera
Finished
۰۰:۳۰
Ales Novak
۱
۳
Adam Sivera
Finished
۰۱:۰۰
Josef Grill
۱
۳
Martin Cmunt
Finished
۰۱:۰۰
Jan Dzida
۰
۳
Rostislav Niezgoda
Finished
۰۱:۰۰
Martin Biolek
۳
۲
Jiri Novotny
Finished
۰۲:۰۰
Filip Vondracek
۳
۲
Tomas Bartik
Finished
۰۲:۰۰
Martin Cmunt
۳
۲
David Vrabec
Finished
۰۲:۰۰
Lubor Sulava
-
-
Jaromir Cernik
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Havel Ladislav
-
-
Marek Placek
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
  Russia Liga Pro
Maksim Mameka
۱
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۲:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۰
Andrey Prokhorov
Finished
۰۲:۱۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Andrey Artemov
Finished
۰۰:۰۰
Andrey Pravdnov
۳
۲
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۰:۱۵
Igor Mihaylov
۳
۱
Maksim Surkin
Finished
۰۰:۱۵
Kutenkov Dmitry
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۰:۲۰
Lopatin Sergey
۳
۰
Andrey Prokhorov
Finished
۰۰:۴۵
Vasiliy Rudenko
۳
۱
Aleksey Zirin
Finished
۰۰:۴۵
Andrey Artemov
۰
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۱:۰۰
Tyinchtyik Turabekov
۳
۱
Vladislav Chakhur
Finished
۰۱:۱۵
Maksim Surkin
۱
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۱:۱۵
Roman Zelenskii
۳
۲
Kutenkov Dmitry
Finished
۰۱:۳۰
Andrey Pravdnov
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۱:۴۵
Igor Mihaylov
۳
۰
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۱:۴۵
Dmitry Bakalin
۱
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Andrey Artemov
۱
۳
Kutenkov Dmitry
Finished
۰۲:۳۰
Tyinchtyik Turabekov
۳
۱
Lopatin Sergey
Finished
۰۲:۴۵
Maksim Surkin
۰
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۲:۴۵
Anatoly Ilin
۱
۰
Roman Zelenskii
inprogress
۰۳:۰۰
Aleksey Zirin
-
-
Igor Mihaylov
بازی شروع نشده است
۰۳:۱۵
Andrey Prokhorov
-
-
Andrey Pravdnov
بازی شروع نشده است
۰۳:۱۵
Kutenkov Dmitry
-
-
Dmitry Bakalin
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
  World TT-CUP
Ezr Vaclav
۳
۰
Tomas Vorisek
Finished
۰۱:۲۵
Martin Stusek
۳
۱
Krystof Prida
Finished
۰۱:۵۵
Ezr Vaclav
۲
۳
Martin Stusek
Finished
۰۰:۲۵
Krystof Prida
۳
۲
Tomas Vorisek
Finished
۰۰:۵۵
Tomas Beran
۳
۰
David Jicha
Finished
۰۱:۲۰
  Armenia Armenia ITT CUP Women
Mariam Hambardzumyan
۱
۳
Maria Khachatryan
Finished
۰۰:۱۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Samvel Parsadanyan
۳
۱
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید