0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Leicester City
۰
۰
Nottingham Forest
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Serie A
Hellas Verona
۰
۰
Udinese Calcio
inprogress
۲۲:۱۵
  Spain La Liga
Rayo Vallecano
۰
۰
Elche
inprogress
۲۲:۳۰
  Portugal Primeira Liga
CS Maritimo Funchal
-
-
Casa Pia Atletico
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Italy Campionato Primavera
Udinese U19
۰
۲
Lecce U19
Finished
۱۴:۰۰
Empoli U19
۲
۲
Roma U19
Finished
۱۸:۰۰
  Ecuador Serie A
Barcelona SC Guayaquil
۱
۱
Guayaquil City
Finished
۰۲:۳۰
Cumbaya FC
۰
۰
Aucas
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Talleres de Cordoba
۰
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۱:۰۰
Boca Juniors
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۰:۳۰
Argentinos Juniors
۰
۳
CA River Plate
Finished
۰۳:۰۰
  Spain LaLiga 2
Real Zaragoza
۰
۰
Eibar
inprogress
۲۲:۳۰
  Colombia Primera A
Junior
۱
۰
Deportivo Cali
Finished
۰۰:۳۵
Independiente Santa Fe
۱
۰
Envigado
Finished
۰۴:۴۵
America de Cali
۰
۰
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۲:۴۰
  United States MLS
Sporting Kansas City
۱
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۰:۳۰
Nashville SC
۱
۲
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico LIGA MX
Santos Laguna Mexico
۳
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۲:۳۵
Leon
۲
۲
Club Tijuana Xoloitzcuintles
inprogress
۰۴:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Cukaricki Stankom
۲
۲
FK Radnicki Nis
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۳
۲
FC Juarez (W)
Finished
۰۳:۳۰
Chivas Guadalajara (W)
۲
۲
Club America (W)
Finished
۰۵:۳۰
Necaxa (W)
۰
۲
Atlas (W)
Finished
۰۰:۳۰
Mazatlan FC (W)
۱
۳
Atletico San Luis (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Norway 1. Division
Stabaek
۴
۰
Asane IL Ulset
Finished
۱۹:۳۰
Kongsvinger IL
۰
۰
Sogndal IL
Finished
۱۹:۳۰
Grorud
۱
۱
Raufoss Fotball
Finished
۱۹:۳۰
Ranheim Trondheim
۱
۲
Sandnes Ulf
Finished
۱۹:۳۰
IK Start Kristiansand
۳
۲
KFUM Oslo
Finished
۱۹:۳۰
  Myanmar National League
Ayeyawady United
۶
۱
Sagaing United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۰۰
Nacional Asuncion
-
-
12 de Octubre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk
۱
۲
Istanbulspor AS
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark Superligaen
FC Nordsjaelland
۳
۱
Randers FC
Finished
۲۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC
۱
۲
Deportivo Saprissa
Finished
۰۳:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۱
۰
Sporting San Jose
Finished
۰۳:۳۰
AD Guanacasteca
۱
۱
CS Cartagines
Finished
۰۰:۳۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۱
۰
Singida BS FC
inprogress
۲۰:۴۵
Ruvu Shooting
۱
۲
Young Africans
Finished
۱۸:۴۵
Coastal Union
۲
۰
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۳
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
Diriangen FC
۶
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۳:۳۰
  Republic of Korea K-League Women
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۰
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۲
۱
Sejong (W)
Finished
۰۹:۳۰
Seoul City (W)
۲
۱
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۰۹:۳۰
Changnyeong FC (W)
۰
۳
Suwon FMC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Panama LPF
Deportivo Universitario
۰
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۲:۴۵
Tauro F.C.
۰
۲
Alianza FC Panama
Finished
۰۰:۳۰
Herrera FC
۱
۱
Veraguas FC
Finished
۰۵:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۳
FC CSKA 1948
Finished
۱۵:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۸:۰۰
Beroe Stara Zagora
۰
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۲۰:۳۰
  Romania Liga I
Chindia Targoviste
۱
۰
Rapid Bucuresti
inprogress
۲۱:۳۰
FC Botosani
۱
۱
Universitatea Cluj
Finished
۱۸:۳۰
  France Ligue 2
Stade Laval
۰
۱
FC Girondins de Bordeaux
inprogress
۲۲:۱۵
  Poland Ekstraklasa
Slask Wroclaw
۰
۲
Warta Poznan
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
SV Turkgucu Ataspor
۰
۳
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۵:۳۰
Nurnberg II
۱
۲
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Ansbach
۲
۲
1.FC Schweinfurt 05
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۱
۱
Greuther Furth II
Finished
۱۵:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۳
۱
SV Wacker Burghausen
Finished
۱۵:۳۰
FC Pipinsried
۰
۳
FV Illertissen
Finished
۱۵:۳۰
DJK Vilzing
۰
۱
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۵:۳۰
TSV Aubstadt
۲
۰
Bayern Munich II
Finished
۱۵:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۱
۰
Heimstetten
Finished
۱۵:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Hajer
۳
۲
Al Hazm
Finished
۱۸:۳۵
Najran SC
۰
۰
AL Ain
inprogress
۲۰:۴۵
Al Qaisumah
۲
۲
Al Jabalain
Finished
۱۸:۴۵
  United States USL Championship
Los Angeles Galaxy II
۲
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۳:۳۰
Monterey Bay
۱
۲
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۵:۳۰
  United States NISA
AC Syracuse Pulse
۰
۰
Michigan Stars
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۰۸:۳۰
  Chile Primera B
Barnechea
۰
۰
Santiago Wanderers
inprogress
۲۲:۰۰
Melipilla
۲
۲
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۳:۰۰
Deportes Recoleta
۰
۰
CD Santa Cruz
inprogress
۲۲:۰۰
Union San Felipe
۱
۴
Magallanes Santiago
Finished
۰۳:۰۰
  Bolivia LFPB
The Strongest La Paz
۱
۰
Club Universitario de Sucre
Finished
۰۰:۴۵
Oriente Petrolero
۱
۰
Blooming
Finished
۰۳:۰۰
  Venezuela Primera Division
Portuguesa FC
۱
۲
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Lara
۰
۲
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۴۵
  Serbia Prva Liga
FK Radnicki Beograd
۲
۱
FK Graficar Beograd
Finished
۱۵:۳۰
Radnicki Sremska Mitrovica
۱
۰
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۶:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۱۹:۳۰
OFK Vrsac
۰
۰
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۶:۳۰
  Uzbekistan Super League
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۳
Neftchi Fargona
Finished
۱۷:۰۰
FK Kokand 1912
۲
۳
Surkhon Termez
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden Allsvenskan
IFK Goteborg
۱
۲
IF Elfsborg
inprogress
۲۰:۴۰
IFK Varnamo
۲
۱
Mjallby AIF
Finished
۲۰:۳۰
  Jordan Jordan 1st Division
AL Ahli
۱
۰
Ittihad AL Ramtha
Finished
۱۶:۳۰
Al-Tora
۲
۱
Al-Karmel
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Beitar Jerusalem
۲
۲
Maccabi Bnei Raina
inprogress
۲۰:۴۵
  Algeria Division 1
MC Alger
۲
۱
ASO Chlef
Finished
۱۸:۰۰
  Iceland Urvalsdeild
Breidablik Kopavogur
-
-
Stjarnan
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Argentina Primera B Nacional
CA Chaco For Ever
۲
۱
San Martin de San Juan
Finished
۰۰:۳۰
Nueva Chicago
۰
۰
Quilmes Atletico Club
inprogress
۲۱:۳۵
Deportivo Riestra
۰
۱
Guillermo Brown
inprogress
۲۲:۰۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۰
۴
Sportivo Ameliano Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  United States NWSL
Chicago Red Stars (W)
۲
۰
Angel City FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  El Salvador Primera Division
CD Luis Angel Firpo
۰
۰
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۰:۳۰
Alianza FC
۳
۱
C.D. FAS
Finished
۰۰:۴۵
CD Dragon
۱
۱
CD Aguila
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Deportivo Dongu FC
۲
۱
Deportiva Venados
Finished
۰۰:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۳
۰
Saltillo FC
Finished
۰۰:۳۰
Reboceros de La Piedad
۲
۱
Lobos ULMX
Finished
۰۳:۳۰
Leviatan FC
۰
۱
Montaneses FC
Finished
۰۱:۰۰
Sporting Canamy
۰
۰
Real De Arteaga
Finished
۰۰:۳۰
Gavilanes FC Matamoros
۱
۰
Colima
Finished
۰۱:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Flekkeroy IL
۲
۰
Odds Ballklubb II
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Super League
Pas Giannina
۱
۴
Panetolikos FC
Finished
۱۸:۳۰
AEK Athens
۴
۰
PAE Ionikos Nikaias
inprogress
۲۰:۳۰
  Poland 1. Division
Chrobry Glogow
۲
۲
OKS Odra Opole
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Padova
۰
۰
Feralpisalo
inprogress
۲۲:۰۰
  Ireland Premier Division
Shelbourne FC
۱
۰
St Patrick's Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
  Colombia Primera B
Real Santander
-
-
Atletico Huila
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Llaneros FC
-
-
Deportes Quindio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Ireland 1. Division
Longford Town
۱
۱
Waterford FC
inprogress
۲۲:۱۵
  Germany 3.Liga
FC Ingolstadt 04
۰
۰
FSV Zwickau
Finished
۲۰:۳۰
  Oman Professional League
AL Musannah
۲
۳
Dhofar SCSC
Finished
۱۶:۴۰
Bahla Club
۰
۰
Al Seeb
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Al-Ittihad Club (Salalah)
۰
۰
Al Nasr SCSC
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Reserve League
Racing Club de Avellaneda Reserves
۱
۱
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Union Santa Fe Reserves
۱
۰
Rosario Central Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CA Platense Reserves
۳
۰
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Barracas Central Reserves
۲
۲
CA Aldosivi Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۱
۲
Newells Old Boys Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 1. Lig
Erzurum BB
۱
۰
Denizlispor
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Juventud Antoniana
۵
۰
Sportivo AC Las Parejas
Finished
۰۱:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
SV Schalding-Heining
۱
۰
Turkspor Augsburg
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Tromsdalen UIL
۰
۰
Valerenga IF Oslo II
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Esiliiga
Pärnu JK
۲
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۹:۳۰
Viimsi JK
۰
۲
JK Nomme United
Finished
۱۹:۳۰
  Qatar League 2
Al Kharitiyath
۲
۰
Al Shahaniya
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Reserve League
CA Penarol Reserves
۰
۰
CA Rentistas Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Boston River Reserves
۰
۲
Albion Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Montevideo Wanderers Reserves
۰
۱
Danubio Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
FC Trollhaettan
۰
۱
IK Oddevold
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CS Dock Sud
۰
۰
Comunicaciones de Bueno Aires
inprogress
۲۲:۰۰
  England Professional Development League
Sheffield Wednesday U21
۰
۰
Sheffield Utd U21
inprogress
۲۱:۳۰
Cardiff U21
۲
۱
Reading U21
Finished
۱۵:۳۰
Swansea City U21
۴
۱
Colchester U21
Finished
۱۷:۳۰
Hull City U21
۲
۳
Crewe Alexandra U21
inprogress
۲۱:۳۰
Wigan U21
۰
۲
Burnley U21
Finished
۱۵:۳۰
Charlton Athletic U21
۳
۳
Queens Park Rangers U21
Finished
۱۶:۳۰
Millwall U21
۱
۱
Bristol City U21
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga II
AFC Unirea Constanta
۳
۱
FC Buzau
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Reserve League
FC Minsk Reserves
۱
۱
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Slavia Mozyr Reserves
۰
۵
Isloch Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
۳
۰
Neman Grodno Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo San Pedro
۱
۱
San Juan La Laguna FC
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Primera Division
Cobresal Salvador
۲
۰
Union Espanola
Finished
۰۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Stromsgodset IF II
۷
۰
Bossekop UL
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania I Lyga
FA Siauliai B
۳
۱
FK Panevezys II
Finished
۱۹:۳۰
  Kuwait Premier League
Al-Salmiyah
۱
۱
Kazma
Finished
۱۹:۵۰
  Belgium U21 Pro League
Lommel U21
۲
۱
KSK Lierse Kempenzonen U21
Finished
۲۰:۳۰
KV Kortrijk U21
۰
۱
KV Oostende U21
inprogress
۲۱:۰۰
KAS Eupen U21
۱
۱
FC Verbroedering Dender EH U21
inprogress
۲۱:۰۰
Westerlo U21
۰
۰
Waasland-Beveren U21
inprogress
۲۱:۳۰
RWD Molenbeek U21
۰
۱
Sint-Truidense U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Panama Liga Prom
Sporting San Miguelito Reserves
۹
۰
CD Centenario
Finished
۰۱:۳۰
Mario Mendez FC
۱
۰
Veraguas FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
CD Arabe Unido II
۰
۱
UMECIT
Finished
۰۰:۳۰
Universidad de Panama
۰
۰
CA Independiente Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Ethiopia Premier League
Fasil Kenema
۲
۱
Adama Kenema
Finished
۱۳:۳۰
Mekelakeya
۱
۰
Hadiya Hosaena
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca Serie B2
Barra da Tijuca
۱
۰
EC Tigres do Brasil
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Premier League
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۰
FK Krasnodar
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Lujan
۰
۰
Argentino Merlo
inprogress
۲۲:۰۰
CA Atlas
۰
۰
Real Pilar
inprogress
۲۲:۰۰
  Northern Ireland Premiership Development League
Glentoran U20
۰
۰
Glenavon U20
inprogress
۲۲:۱۵
Ballymena United U20
۰
۰
Crusaders U20
inprogress
۲۲:۱۵
Portadown U20
۰
۱
Dungannon Swifts U20
inprogress
۲۲:۱۵
Larne FC U20
۰
۰
Carrick Rangers U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  England Premier League 2 Division 2
Nottingham Forest U21
۰
۰
Sunderland U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Fernando de la Mora
۳
۱
Independiente FBC
inprogress
۲۱:۰۰
Pastoreo FC
۰
۰
2 de Mayo
inprogress
۲۱:۰۰
  Cyprus 1. Division
Karmiotissa Pano Polemidion
۱
۰
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۱۹:۳۰
Enosis Neon Paralimni FC
۲
۰
Nea Salamis FC
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
FC Eddersheim
۰
۰
SV 1898 Unter Flockenbach
Finished
۱۶:۳۰
Adler Weidenhausen
۱
۲
SC Waldgirmes
Finished
۱۶:۳۰
FC Hanau 93
۳
۰
TSV Steinbach II
Finished
۱۶:۳۰
TUS Dietkirchen
۱
۷
FSV Fernwald
Finished
۱۶:۳۰
Bayern Alzenau
۰
۰
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
Giessen
۲
۰
Hadamar
Finished
۱۶:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۳
۱
RW Walldorf
Finished
۱۶:۳۰
SC Viktoria Griesheim
۳
۲
SV Neuhof
Finished
۱۶:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Angostura FC
۱
۱
Atletico La Cruz
Finished
۰۲:۰۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Montevideo Wanderers
۰
۲
Penarol Montevideo
Finished
۰۲:۰۰
  Denmark Future Cup
SonderjyskE U21
۱
۳
Odense BK U21
Finished
۱۵:۳۰
AC Horsens U21
۲
۰
Vejle BK U21
Finished
۱۵:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Shabab Al Ahli Dubai U21
۵
۲
Al Dhafra U21
Finished
۱۶:۵۰
  Israel Leumit League
Maccabi Yafo Kabilyo
۲
۱
Hapoel Kfar-Saba
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Petah Tikva
۲
۲
Ironi Tiberias
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۲
۲
Hapoel Nof HaGalil
Finished
۱۹:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Racing Club d'Abidjan
۰
۰
ES Bafing
inprogress
۲۱:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Beaconsfield Town
۰
۰
Hartley Wintney
inprogress
۲۲:۱۵
  Norway 3. Division avd. 5
Bodo/Glimt 2
۱
۰
Rosenborg BK II
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa Goias U20
Bela Vista U20
۰
۰
Guanabara City GO U20
inprogress
۲۲:۰۰
Vila Nova U20
۰
۰
Itaberai GO U20
inprogress
۲۲:۰۰
Vianopolis U20
۰
۰
Cerrado U20
inprogress
۲۲:۰۰
Aparecidense U20
۱
۰
Atletico Goianiense U20
inprogress
۲۲:۰۰
Goias U20
۰
۰
Morrinhos U20
inprogress
۲۲:۰۰
  France National
US Concarneau
۲
۰
LB Chateauroux
Finished
۲۰:۰۰
  Sweden Superettan
Trelleborgs FF
۱
۳
Jonkopings Sodra
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal U23 League
Leixoes U23
۰
۰
Famalicao U23
inprogress
۱۷:۳۰
CD Mafra U23
۱
۱
Estoril U23
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Husumer SV
۲
۱
Dornbreite
Finished
۱۵:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Xinabajul
۱
۱
Coban Imperial
Finished
۰۲:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Pantoja
۴
۱
Atletico Vega Real
Finished
۰۱:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Olancho FC
۲
۱
Vida
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL League One
South Georgia Tormenta FC
۱
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
  Indonesia Liga 3
Persigon Cilegon
۰
۲
Astam FC
Finished
۱۰:۰۰
Anyar Pratama FC
۰
۶
Bantara SC
Finished
۱۲:۰۰
  India Manipur State League
SSU Singjamei
۴
۰
Ganggam SC
Finished
۱۰:۳۰
  India Delhi League Women
Growing Star (W)
۰
۱
Eves SC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  Germany Oberliga Hamburg
SC Eilbek
۱
۳
FC Suderelbe
Finished
۱۲:۱۵
Curslack-Neuengamme
۰
۴
TSV Sasel
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia U19 Liga
Kysucke Nove Mesto U19
۰
۲
Tesla Stropkov U19
Finished
۱۲:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Talant
۱
۲
Neftchi Kochkor
Finished
۱۴:۰۰
  Israel Liga Bet North
Tzerei Umm al-Fahm
۳
۱
Achva Reina
Finished
۱۶:۴۵
Beitar Haifa Yakov
۰
۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
Finished
۱۸:۳۰
  South Africa 1st Division
Platinum City Rovers
۱
۱
Cape Town Spurs
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 4
Sarpsborg 08 2
۰
۳
FK Eik Tonsberg
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca Serie B1
Campo Grande RJ
۰
۱
Sao Goncalo
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید